Hava Durumu

İnşaat Şampiyonu

ADA İnşaat 2016 yılında bu yana Uşak'ta 600 konut inşaa etti. İnsana ve çevreye duyduğu saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturan ADA İnşaat, yapı sektöründe çığır açan projelerle geleceği inşa etmeye devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 16.11.2021 08:52
Haber Güncellenme Tarihi: 16.11.2021 08:52
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.medyaturktv.com/
İnşaat Şampiyonu


ADA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet KOÇ;
"Değişen ve sürekli gelişen şehirlerle birlikte konforlu,doğaya saygılı,teknolojik gelişmelere uyumlu bir kentleşme fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri üstün nitelikte, yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “Doğru Alanda Projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içindeyiz" dedi...

BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ
ADA İnşaat, ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Uşak ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyor. Yarattığı istihdamla Uşak ekonomisine ciddi katkı sağlayan Ada İnşaat, çözüm ortaklarıyla birlikte Uşak'ta inşaat sektöründe faaliyet gösteren onlarca firmaya da ciddi oranda katkı sağladı.

UŞAK ADASI!.
Yükselen döviz kurları ile birlikte dünyada ve ülkemizde genel olarak yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle uluslararası inşaat şirketleri konkordatoya giderken ADA İnşaat'ın öncelik verdiği "Müşteri memnuniyeti" ve Uşaklılara karşı verdiği "Güven" duygusu ile başarıyı yakalayan ADA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet KOÇ "Kriz dönemlerinde halkımızın daima yanında olduk. Bizim için ekonomik kazançtan ziyade "İnsan" daha önemli. Kaldı ki insanı kazandığınızda zaten otomatik olarak parayı da bir şekilde kazanırsınız. Bu tür dönemlerde ekonomik dar boğaza düşüp ödeme güçlüğü yaşayan müşterilerimize uygun teklifler hazırladık. Binalarını da eksiksiz teslim ettik. Aralarında bizden daire-işyeri alıp sonrasında cayanlar da oldu,diğer şirketlerde olduğu gibi verdikleri ön ödemeyi yakmadık. İşin başlangıcında verdikleri ön ödeme ne kadarsa aynen kendilerine iade ettik. Ekonomik sorunlara bağlı bir çok olumsuzluğa rağmen gerek ödeme planında değişiklik yaparak gerekse müşterilerimizin isteği doğrultusunda yaptıkları ön ödemeyi iade ederek adeta bir kriz yönetimi oluşturduk"dedi.

HEDEF 1000 KONUT!.
ADA İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Koç yaptığı açıklamada "Su, doğa ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğumuz yaşam alanları ve 2016 yılından bu güne kadar inşaa ettiğimiz toplam 600 konutla ADA İnşaat, bugün model alınan bir şirket konumuna geldi. ADA İNŞAAT, her bütçeye uygun geniş müşteri yelpazesiyle Uşak'ın tüm bölgelerinde yaptığı konut ve işyerleriyle 2016 Yılında başladığımız yolculuktan bu güne kadar toplam 600 konut inşaa ederken devam eden projelerle birlikte 2022 sonu 2023 yılı arasında bitirilerek sahiplerine teslim edilecek konutlarla birlikte, Uşak'ta toplam 1000 konuta ulaşacağız!. Bu çerçevede Uşak'a bakış açımızı genişleterek parselizasyonla alakalı değil Uşak'ı topyekun bir ADA olarak değerlendirdik. Şehrimizin en ücra kısmında en lüks ve güvenilir binaları inşaa ederek başladığımız yolculukta şehir merkezi dahil olmak üzere neredeyse tüm mahallelerde 2016 yılından bu yana yapımını gerçekleştirdiğimiz 600 konutu Uşaklıların hizmetine sunduk. Bu nedenle Uşak bizim için bir ADA, bizde Uşak'ın ve Uşaklıların sayesinde adeta "Uşak Adası" olduk. Bize duydukları güvenle bizimle birlikte yürüyen tüm esnafımızla birlikte halkımızın bize karşı gösterdiği tevazu ile birlikte duyulan güvene layık olmaya çalışarak minnettar olduğumuzu belirtmek istiyorum. Aynı hassasiyetle şehrimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Sektörün en prestijli projelerini hayata geçiren ve mimarî özgünlük yönünden de ilkleri gerçekleştiren ADA İNŞAAT şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projelere imza atmaya devam ederken yarattığı istihdam ve ekonomik katma değerle bölgenin model alınan şirketleri arasına girmeyi başardı.
(ADA İnşaat Projeleri ile ilgili geniş bilgi alabilmek için aşağıdaki tıklayın)

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.